portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Spółdzielnia Osiedle Młodych - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Rzeczypospolitej » Forum » Zimno w mieszkaniu- spóldzielnia młodych Poznań
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zimno w mieszkaniu- spóldzielnia młodych Poznań

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
misiek200 
   

Nowy na forum


Wiek: 46
Dołączył: Śro Sty 07, 2015 20:52
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sty 07, 2015 21:10    Temat postu: Zimno w mieszkaniu- spóldzielnia młodych Poznań

Witam, Mieszkam w moim mieszkaniu na 15 piętrze nie mogę się doprosić spółdzielni młodych w Poznaniu aby dogrzała moje mieszkanie. W pokoju mam 20-22 stopnie natomiast w łazience nigdy nie miałem przepisowych 24stopni. Wiecznie, kiedy zgłaszam problem wysyłany jest monter, który popuka przy termostacie i sprawa kończy się na stwierdzeniu że on nic nie może zrobić. U mojej mamy na Wildzie kiedy temperatura spada około 0 stopni kaloryfer jest gorący że nie można go dotknąć. Jej blok też ma zasilanie z PECu.
Szukam innych osób szczególnie na wyższych kondygnacjach, których denerwuje to, że spółdzielnia zachowuje się jakby łaskę robiła łaskę w tym iż w ogóle włącza ogrzewanie. Mieszkamy w lokalach własnościowych, jednak nie można wysuszyć spodni na kaloryferze bo są po prostu letnie. Kiedy działa się razem ma się większe przebicie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama